Weselne kreacje – pomysły na udaną sukienkę

Weselne kreacje – pomysły na udaną sukienkę

14 lutego 2019 Wyłącz przez Magdalena

Jak już wiadomo wybór sukienki na wesele musi uwzględniać kluczowe kwestie. Jednak wyszczególniając zakazy wydaje się, że mamy ograniczone pole do popisu. Bardzo ważne jest także miejsce, gdzie ma odbyć się ten ważny dzień – my polecamy przyjęcia weselne restauracja warszawa. 

Nic bardziej mylnego mimo tych małych wskazówek można naprawdę wyglądać i czuć się pięknie bez przyćmienia panny młodej. Zatem na co warto postawić podczas dobierania weselnej kreacji.

Przede wszystkim na piękny kolor. Czerń jak już wspomniano lepiej zostawić w szafie.

Tutaj bardziej sprawdzą się delikatne pastele, które doskonale pasują do letnich miesięcy. Długość sukienki najbardziej odpowiednia to ta nad kolano.

Sprawdza się doskonale podczas tańca, nie ograniczając ruchów. Podobnie, jak wersja nieco dłuższa za kolana, także jest na miejscu.

Warto jednak podkreślić, że współcześnie panie mają wiele możliwości podkreślenia swego piękna za sprawą butów oraz innych dodatków. Dlatego też nawet ta skromna mała czarna może okazać się strzałem w dziesiątkę o ile tylko wzbogacimy ją błyszczącymi, bądź kontrastującymi elementami.

klasyczne sukienki poza sklep z bielizną telimena