Te zasady mogą naprawdę zaskoczyć!

Te zasady mogą naprawdę zaskoczyć!

4 lipca 2018 Wyłącz przez Magdalena

Trzeba przyznać, że zasady i zwyczaje panujące w niektórych miejscach na świecie bywają naprawdę dosyć dziwaczne. I tak na przykład we włoskim miasteczku o nazwie Eraclea panuje bezwzględny zakaz wznoszenia na plaży domków i zamków z piasku.

Zlekceważenie tej zasady przez jakiegoś turystę, z pewnością skończy się dla niego niemałą grzywną. Jeszcze ciekawiej jest w innym włoskim zakątku, a mianowicie w Vigevano, gdzie nie można zwyczajnie usiąść w cieniu pomnika miejskiego.

Znana jest historia pary, która nieświadomie to uczyniła, a potem musiała zapłacić ponad 300 euro kary! W Tanzanii, pomimo upałów, niedopuszczalne jest noszenie przez kobiety tak zwanych miniówek. Z kolei w Singapurze zakazano żucia gumy – ma to na celu troskę o czystość miasta.

Jeżeli chodzi o Wyspy Brytyjskie, to czynem godnym potępienia w oczach Anglików jest wysłanie pocztówki z odwróconym do góry nogami znaczkiem, przedstawiającym angielską królową. Zakochani, udający się w podróż poślubną do niektórych krajów Arabskich, na przykład Dubaju, za publiczne okazywanie sobie czułości mogą trafić do więzienia!.

Stomatolog dentysta http://www.medident.pl/ Poznań Piątkowo https://eretina.pl/