Sposób na tanie i skuteczne gadżety reklamowe

Sposób na tanie i skuteczne gadżety reklamowe

7 października 2017 Wyłącz przez Magdalena

Gadżety reklamowe to kolejna ze strategii marketingowych z których korzysta obecnie bardzo dużych firm. Ich skuteczność potwierdzają powracający klienci i rozpowszechnianie się wizerunku danej marki. Działają, choć mogłoby się wydawać, że nie wiadomo na jakiej zasadzie. Przecież jest to rzecz darmowa, którą otrzymują klienci, a ktoś musi za to płacić.

Lecz jeżeli działa to jak najbardziej warto w nią inwestować. Gadżety reklamowe nie są natomiast najtańszym rozwiązaniem promocyjnym. Niektóre są proste, ale raczej nieskuteczne, inne wymyślne i z pewnością efektywne. Warto wiedzieć, że te najlepsze charakteryzują się niebanalną jakością i wytrzymałością.

Dobrze jest, gdy pozostają w domach klientów na dłużej – wtedy równie długo zostają w ich pamięci. Jeśli firma nie znacznych budżetów na realizację takich celów marketingowych – warto znać kilka trików, które pomogą na nich zaoszczędzić. Oto niektóre z nich:

  • Firmy produkujące gadżety reklamowe bardzo często wyprzedają swoje stare asortymenty i zastępują nowymi. Wtedy bardzo często można spotkać się z wyprzedażami.

    Sięgają one nawet kilkudziesięcioprocentowych zniżek, na których naprawdę można zaoszczędzić;

  • Istnieje wiele rodzajów druku, który różni się między sobą cenowo w znaczny sposób. Warto skontaktować się z obsługą firmy produkującej gadżety po to, aby ustaliła w jaki sposób zredukować wszelkie koszty. Przykładem jest łączenie kolorów, rodzajów druków w sposób, aby różne gadżety wydrukowane były jedną metodą, co będzie znacznie tańsze;
  • Jeśli nie do końca jesteśmy zorientowani w temacie gadżetów, warto korzystać z gotowych rozwiązań z innych firm. Zastosowane wcześniej wzorce są znacznie tańsze niż te, które realizowane są na prywatne zamówienie.

.

polskie kartki świąteczne Naklejki reklamowe https://booklet.pl/produkty-i-rozwiazania/5-naklejki-reklamowe Drukarnia Booklet