PopStick – nagrywanie muzyki prosto z radia

PopStick – nagrywanie muzyki prosto z radia

20 stycznia 2019 Wyłącz przez Magdalena

Urządzeń do nagrywania muzyki jest mnóstwo – można je wybierać w zależności od preferencji i potrzeb. Rynek non stop zalewany jest nowymi produktami, które ułatwiają nagrywanie piosenek, a także własnej twórczości.

Jednym z ciekawszych urządzeń jej PopStick. Urządzenie to umożliwia szybkie nagranie piosenki z radia lub odtwarzacza – sprawdza się zwłaszcza w sytuacjach, kiedy zależy Ci na szybkim zgraniu materiału.

Jak działa więc PopStick? Podłączasz go do radia za pomocą portu USB. Urządzenie automatycznie włącza się i nagrywa piosenki, jakie akurat lecą w radiu.

Takie rozwiązanie sprawdza się także w radiu internetowym, których jest mnóstwo w sieci. Po zgraniu muzyki urządzenie podłączasz do komputera lub laptopa, które są także wyposażone w porty USB – muzyka odtwarza się.

Co więcej, piosenki możesz przenieść w szybki sposób na odtwarzacz MP3. PopStick wyróżnia się łatwą obsługą, dlatego poradzi z nią sobie każdy, nawet amator w tej dziedzinie – co jest jego niekwestionowanym i wielkim plusem.

www.biegdlapokoju.pl