Odmładzający face lifting

Odmładzający face lifting

27 lutego 2018 Wyłącz przez Magdalena

Zmaganie się z upływającym czasem to jedna z tych kwestii, która już od dawien dawna spędza ludziom sen z powiek. Nie zawsze jednak poszukujemy recepty, która pozwoliłaby nam osiągnąć nieśmiertelność. W niektórych przypadkach całkowicie wystarcza nam, że wygląd naszej twarzy sugeruje, iż przemijający czas nie ma dla nas kompletnie żadnego znaczenia. Właśnie dzięki tym osobom, które nie chcą nosić na sobie znamion mijających lat, tak dużą popularnością cieszy się face lifting. Nazwa tego wykonywanego przez chirurgów plastycznych zabiegu wywodzi się z języka angielskiego i może być dosłownie tłumaczona jako podniesienie lub retusz twarzy.

To doskonale oddaje jej istotę. Ma na celu taką korekcję twarzy, by pozbyć się nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej. Po przeprowadzeniu takiego zabiegu twarz powinna wydawać się młodsza. Właśnie dlatego najchętniej poddają się mu osoby w dojrzałym wieku. Na face litfingu, jak na większości zabiegów chirurgii plastycznej, nie powinno się oszczędzać.

Źle przeprowadzona operacja nie tylko nie poprawi twojego wyglądu, ale może również spowodować, że będziesz wyglądać śmiesznie czy wręcz groteskowo.

www.ksrutkowski.pl www.kaunana.com