Nie ma cię w sieci, nie ma cię wcale

Nie ma cię w sieci, nie ma cię wcale

17 kwietnia 2018 Wyłącz przez Magdalena

Dziś dla nikogo, komu zależy na dotarciu do sporej rzeszy ludzi nie jest rzeczą zaskakującą, iż właśnie internet daje im na to szansę. W tej chwili nie ma alternatywnego sposobu, aby znaleźć wielu klientów, poinformować kogoś czy przekazać wiedzę efektywniej niż można to uczynić za pośrednictwem sieci WWW. Do jej największych walorów należy zatarcie granic geograficznych. Internet pozwala na komunikację w czasie rzeczywistym, właściwie bez jakichkolwiek czasowych opóźnień, bez względu na to jak daleko od siebie są uczestnicy konwersacji.

Internet skraca dystans między ludźmi i to radykalnie. Kwestia kolejna wiąże się z samymi stronami WWW, które są wciąż dla wielu kwintesencją tego medium. Ciężko znaleźć obecnie firmę czy organizację, która nie posiadałaby własnej witryny. To już w tym momencie za mało – konieczna jest także strona na Facebooku, mile widziane konto na Twitterze, Instagramie i w paru innych miejscach.

Znaczenie tej obecności jest bardzo duże – im więcej nas w sieci, tym większa jest grupa ludzi, do których możemy dotrzeć ze swoim przekazem lub produktem.

www.nissan-autonix.pl www.derbi.info.pl