Homeopatyczny biznes

Homeopatyczny biznes

22 lipca 2018 Wyłącz przez Magdalena

Ile można zarobić na produkcji leków homeopatycznych? Tak naprawdę wszystko zależy od skali, a także od uwarunkowań dystrybucyjnych oraz marketingowych. Na ten moment w Europie jest tylko jeden spory koncern, który specjalizuje się właśnie w produkcji środków homeopatycznych.

Jest to przywoływana już kilka razy firma Boiron z Francji. Dysponuje ona potężną infrastrukturą, na którą składają się laboratoria, fabryka leków, rozległe hodowle roślin, z których pozyskiwane są substancje aktywne do konkretnych produktów.

Koncern radzi sobie na rynkach europejskich całkiem dobrze – jest wyraźnie obecny również w Polsce. W okresie zwiększonej zachorowalności na przeziębienia i grypę w praktycznie każdej stacji telewizyjnej możemy zobaczyć spoty reklamowe promujące Oscillococcinum.

Jest to w tej chwili najczęściej kupowany lek tego typu na świecie. Jak deklaruje producent zawiera on autolizat z wątroby kaczki berberyjskiej, która zdaniem twórcy receptury leku ma wpływać korzystnie na układ odpornościowy człowieka.

Wyniki sprzedaży wyrobu w Polsce są całkiem niezłe.

Urologia Poznań https://medactive.com.pl/dyskopatia/