Hiszpański luz

Hiszpański luz

23 czerwca 2018 Wyłącz przez Magdalena

Wizyta w Hiszpanii jest niczym energetyczna mieszkanka radości, luzu i wolności. Wynika to w dużej mierze ze sposobu bycia, osobowości Hiszpanów, którzy potrafią zarażać świetnym humorem. Warto czuć się swobodnie wyjeżdząjąc do Hiszpanii dlatego przed wyjazdem warto zapisać się do szkoła hiszpańskiego warszawa .

To co może dziwić w Hiszpanii, to z kolei zjawisko dosyć luźnego podchodzenia do kwestii religii i kościoła. Hiszpanie są uważani za naród bardzo wierzący i religijny, jednak swoją wiarę manifestują w nieco odmienny sposób niż my, Polacy.

Dla nich religia nie stanowi sprawy, którą należy traktować śmiertelnie poważnie. Żyją w niej na co dzień, dlatego można czasem spotkać na ulicy małych hiszpańskich chłopców, którzy robią sobie bramkę piłkarską z drzwi do kościoła.

Dla wielu z nas to oburzające, wręcz godne potępienia. Należy mieć jednak na uwadze, że oni nie mają na celu żadnego obrażania, czy bezczeszczenia świętych miejsc.

Są po prostu naturalni, spontaniczni, otwarci. Bardzo ciekawe widok stanowią też leciwe Hiszpanki, które idąc ulicą, kiedy tylko usłyszą rytmu flamenco, natychmiast się zatrzymują i zaczynają tańczyć.

pisanie-prac.waw.pl